Снова одна полоска, или Несколько вопросов о карантине, статистике и иммунитете

Снова одна полоска, или Несколько вопросов о карантине, статистике и иммунитете

И снова одна полоска.

Есть ли среди моих друзей люди, которые соблюдали правила карантина и до сих пор не болели COVID-19?

Снова одна полоска, или Несколько вопросов о карантине, статистике и иммунитете

Далее текст на языке оригинала.

Чому я про це питаю і про що мені насправді говорить цей тест:

(Одразу для тих, хто вважає, що тести мають похибку – погоджуся та додам, що ми із родиною робимо від початку коронавірусу три типи тестів – раз на 2-3 тижні на антитіла та при застуді швидкий або ПЛР-тест. Тому похибка при такій кількості тестів – виключається). Це наш добровільний свідомий вибір, оскільки усі ми ведемо соціально-активний спосіб життя.)

Видео дня

1. Так ось щодо мого запитання. Воно виникло, бо у нас в Україні я не бачу жодного притомного дослідження питаннь захворюваності/незахворюваності на корону, ефективності прививок, достовірності показника антитіл як критерію захищеності.

Хто знає, чи є відсоток тих, хто не хворів та має антитіла? (Він вимірюється в інших країнах – та досить великий)

Хто знає, через скільки виробляються та скільки тримаються антитіла після хвороби та після вакцинації, і чому хворіють привиті у великій кількості? (Чи вони хворіють на інші штами і тому вакцина на них не діє? Або, можливо, хворіють ті, у кого так і не утворилися антитіла? Хто з вас або ваших знайомих це перевіряв? І яка вакцина найефективніша щодо усіх відомих на сьогодні штамів… чи жодна?)

Скільки відсотків не мають антитіл після прививки? (Адже серед перехворілих такі є… Я не чула, щоб у нас взагалі це хоч якось вимірювали.)

2. Можливо, ми досить сумлінно та наполегливо весь цей час дотримувалися карантинних вимог щодо масок і саме це подіяло? (Адже транспорт, кіно, театри, інші громадські заходи – ми всі бачимо, скільки людей дійсно виконують вимоги про маски та дистанцію. )

3. Що ви чули про клітинний та гуморальний імунітет до корони? (Перефразую, може, справа не лише у антитілах?) Можливо, у нас є імунітет але він не такий, про який усі навколо говорять?

4. Хто знає який відсоток людей нечутливих/нейсприйнятливих до корони, адже помітно, що корона має не 100% заразність на відміну від кору? (Такий відсоток відомий по інших інфекціях, у тому числі й до ВІЛ)

5. Нащо вакцинуватися тим, хто перехворів ? І кого перевіряли/питали хоча б перед щепленням щодо наявності антитіл? (Адже ж саме заради них робиться ця вакцинація.) Може, ви самі робили заміри "до" та "після"?

6. Хто стикався у нас в Україні з кількісним вимірюванням антитіл? Де це роблять? Є статистика про ефективності вакцинації по тих вакцинах, які у нас роблять? Адже багато хто (особливо серед медиків, які знають, як в нас все працює - з середини) мають сумніви щодо дотримання усіх вимог зберігання щодо деяких вакцин, і, відповідно, щодо їх дієвості внаслідок цього.

Поділіться посиланнями, якщо бачили відповіді на ці питання, плз.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.