УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Снова одна полоска, или Несколько вопросов о карантине, статистике и иммунитете

Снова одна полоска, или Несколько вопросов о карантине, статистике и иммунитете

И снова одна полоска.

Есть ли среди моих друзей люди, которые соблюдали правила карантина и до сих пор не болели COVID-19?

Снова одна полоска, или Несколько вопросов о карантине, статистике и иммунитете

Далее текст на языке оригинала.

Чому я про це питаю і про що мені насправді говорить цей тест:

(Одразу для тих, хто вважає, що тести мають похибку – погоджуся та додам, що ми із родиною робимо від початку коронавірусу три типи тестів – раз на 2-3 тижні на антитіла та при застуді швидкий або ПЛР-тест. Тому похибка при такій кількості тестів – виключається). Це наш добровільний свідомий вибір, оскільки усі ми ведемо соціально-активний спосіб життя.)

1. Так ось щодо мого запитання. Воно виникло, бо у нас в Україні я не бачу жодного притомного дослідження питаннь захворюваності/незахворюваності на корону, ефективності прививок, достовірності показника антитіл як критерію захищеності.

Хто знає, чи є відсоток тих, хто не хворів та має антитіла? (Він вимірюється в інших країнах – та досить великий)

Хто знає, через скільки виробляються та скільки тримаються антитіла після хвороби та після вакцинації, і чому хворіють привиті у великій кількості? (Чи вони хворіють на інші штами і тому вакцина на них не діє? Або, можливо, хворіють ті, у кого так і не утворилися антитіла? Хто з вас або ваших знайомих це перевіряв? І яка вакцина найефективніша щодо усіх відомих на сьогодні штамів… чи жодна?)

Скільки відсотків не мають антитіл після прививки? (Адже серед перехворілих такі є… Я не чула, щоб у нас взагалі це хоч якось вимірювали.)

2. Можливо, ми досить сумлінно та наполегливо весь цей час дотримувалися карантинних вимог щодо масок і саме це подіяло? (Адже транспорт, кіно, театри, інші громадські заходи – ми всі бачимо, скільки людей дійсно виконують вимоги про маски та дистанцію. )

3. Що ви чули про клітинний та гуморальний імунітет до корони? (Перефразую, може, справа не лише у антитілах?) Можливо, у нас є імунітет але він не такий, про який усі навколо говорять?

4. Хто знає який відсоток людей нечутливих/нейсприйнятливих до корони, адже помітно, що корона має не 100% заразність на відміну від кору? (Такий відсоток відомий по інших інфекціях, у тому числі й до ВІЛ)

5. Нащо вакцинуватися тим, хто перехворів ? І кого перевіряли/питали хоча б перед щепленням щодо наявності антитіл? (Адже ж саме заради них робиться ця вакцинація.) Може, ви самі робили заміри "до" та "після"?

6. Хто стикався у нас в Україні з кількісним вимірюванням антитіл? Де це роблять? Є статистика про ефективності вакцинації по тих вакцинах, які у нас роблять? Адже багато хто (особливо серед медиків, які знають, як в нас все працює - з середини) мають сумніви щодо дотримання усіх вимог зберігання щодо деяких вакцин, і, відповідно, щодо їх дієвості внаслідок цього.

Поділіться посиланнями, якщо бачили відповіді на ці питання, плз.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...