"У мене все було зелене": прапороносець України на Олімпіаді відмовився від змагань у Сені і мешкає окремо від дружини
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
Звісно, друзі, це не перший випадок в Україні, а перший виявлений. Це нормально. Вже інфікованих цим варіантом чимало, варіант справді помітніший, ніж Дельта, вислизає від антитіл, отриманих як після природного перебігу захворювання, так і після вакцинації, хвороба розвивається і на фоні високих їх титрів. Дебют захворювання може супроводжуватися високою температурою, зокрема, фебрильною, але в цілому хвороба менш агресивна, принаймні – поки що. Тим не менш, рекомендації від клініцистів незмінні: рання противірусна терапія, з перших днів встановлення діагнозу, особливо для груп ризику. Не чекаючи ураження легень. І тоді все буде добре.
Далі текст мовою оригіналу.
На сегодняшний день ситуация развивается таким образом, что, снижая свою агрессивность, новые варианты компенсируют эту уступку облегченными механизмами передачи. В природе и в естественном инфекционном процессе все построено на компромиссах как наиболее взаимовыгодном способе взаимного сосуществования. У нас с вами и с ними - одна Земля… так и хочется сказать политикам - учитесь …)
А вы, друзья, берегите себя и ничего не бойтесь! …
Хороших выходных!
P.S. Позвонил пациент, сказал, что наши эпидемиологи с ним уже плотно работают, ведут расследование. Значит, не все у нас потеряно в этом плане, но здесь, к сожалению, надо сказать спасибо ковиду. Жаль, что понимание этого к вершителям наших судеб приходит только такой страшной ценой.
Призер Олімпійських ігор після життя у Німеччині повернувся додому
ЗСУ мають отримувати все необхідне в умовах жорстких боїв і тиску ворога
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застави
90-тисячне угруповання готове до масштабної атаки, але і ЗСУ не сидять склавши руки
Тельці досягнуть успіху на роботі, а Дівам доведеться взяти на себе роль психолога
Returning to the right bank is an ambitious goal of the enemy
Drones made of foam and plywood are equipped with cameras and Ukrainian SIM cards