newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Светлана Фус
Светлана Фус
Врач-диетолог высшей категории, руководитель Центра нормализации веса

Блог | Пойдем к здоровью? Какие проблемы поможет решить ходьба

Пойдем к здоровью? Какие проблемы поможет решить ходьба

Знаете ли вы, что движение, физическая активность улучшает работу всего организма? Предотвращает ожирение и нарушение обмена веществ, но, прежде всего, укрепляет иммунитет и позволяет сохранять здоровое сердце.

Кроме того, регулярная физическая активность:

  • увеличивает продукцию противовоспалительных цитокинов

  • снижает уровень гормонов стресса, например, кортизола, который также ослабляет иммунитет

  • улучшает состояние микробиоты кишечника и перистальтику кишечника

  • улучшает качество сна.

Пойдем к здоровью? Какие проблемы поможет решить ходьба

Далее текст на языке оригинала.

Ходьба – один з найпростіших, доступних і ефективних видів фізичної активності. Важлива будь-яка кількість пройдених кроків, особливо при сидячому способі життя.

Ви, напевно, чули про необхідний об’єм активності в 10 000 кроків щодня. Однак ця кількість завищена. Нещодавно дослідники з Массачусетського університету дійшли до висновку: якщо ви хочете бути здоровим і не мати проблем з серцем, то кожен день вам необхідно робити мінімум 7 тис. кроків. І незалежно від того, з якою швидкістю ви подолаєте цей рубіж.

Результати досліджень надані на сторінках медичного журналу "JAMA Open Network" у вересні 2021 року. І цікаво, що більший ефект від ходьби спостерігався у менш активних людей, які завдяки збільшенню числа кроків до 7 тис. на добу змогли поліпшити загальний стан.

Отже, наша мінімальна мета 7 тис. кроків протягом дня для підтримки здорового серця. Як цього домогтися? Подумайте про 30 хвилинну прогулянку до, після роботи і під час обіду. Навіть підйом і спуск по сходах – відмінний спосіб трохи попітніти. Досягнення щоденної мети в 7 000 кроків не тільки покращує здоров'я, але і допомагає прискорити обмін речовин.

Але не забуваємо про головне – рівень фізичного навантаження при ходьбі повинен відповідати вашому самопочуттю і можливостям. І що важливо – робити їх регулярно.

Час виходити на прогулянку! А ходьба в поєднанні з добре збалансованим харчуванням зробить справжні чудеса, принесе користь для вашого здоров'я і знизить ризик появи надлишкової ваги.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...